Ülkü Ocaklarından Tiyatro Etkinliği

Ülkü Ocakları Genel Merkezi Tiyatro Ekibinin Türkiye geneli tiyatro turnesine bu kez Kepez Ülkü Ocakları ev sahipli yaptı. "Vatan Yahut Silistire" adlı tek perdelik tiyatro, vatandaşlarında katılımı ile Neşet Ertaş Stk merkezinde gerçekleştirildi.

19:12:38 | 2019-07-04

Kepez Ülkü Ocakları Başkanı Mesut GÖÇÜK yaptığı açıklamada” Kültür sanat hayatımız da tiyatronun önemli bir yeri olduğunu ve ne kadar özgür bırakılırsa hayatımızda o kadar da etkin rol oynadığı gerçektir.

Bireyci, hayalci ve kuralcı anlayışın yerine toplumcu, gerçekçi ve yenilikçi bireyler yetiştirmek için tarihine sahip çıkan nesiller gelecek vaat eden gençlerin Vatan sevgisiyle eğitim ve öğretimin sanatsal yönünü ön planda tutarak ailesine ve topluma faydalı bir birey olmayı öğrenmektir.

Kepez Ülkü Ocakları olarak kültür ve sanat alanında çalışmalarımız sürekli kendini geliştirerek devam edecektir. Başta Ülkü Ocakları Genel Merkezi Başkanımız Sn. Sinan Ateş Beyefendiye ve Ülkü Ocakları Genel Merkezi tiyatro ekibine teşekkür ederim”. Diyerek sözlerini bitirdi.

 


ETİKET :  

Tümü