Tütüncü, “Ramazan’daki güzellikler devam etmeli”

Dokumapark’ta bulunan Nostaljik Ramazan Sokağı’nı ziyaret eden ve burada hemşehrilerine seslenen Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Ramazan ayındaki saygı ikliminin ve elde edilen güzelliklerin her zaman devam ettirilmesi gerektiğini söyledi

16:13:44 | 2019-06-03

 

 

 

 

 

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Dokumapark’ta bulunan Nostaljik Ramazan Sokağı’nı ziyaret etti. Ramazan etkinlik alanına Kepez Belediyesi meclis üyeleri ile birlikte gelen Tütüncü, ailelerin kıyasıya yarıştığı ip çekme yarışmasına katıldı. Keyifli anların yaşandığı yarışmanın ardından, Başkan Tütüncü, nostaljik aile çay bahçesinde oturan ailelerin masalarına konuk oldu, çay içti ve sohbet etti. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, ramazan sokağından ayrılmadan önce Kepez Belediye Tiyatrosu’nun doğaçlama tekniğiyle sahnelediği Düğün Evi Oyun Evi oyununu izledi. Tiyatrocuların daveti üzerine sahneye çıkan Başkan Tütüncü, herkesin bayramını tebrik etti.

Hemşerilerimizle sıkça birlikte olduk

Ramazan ayının başlangıcında ramazan vesilesiyle gönül kapılarının sonuna kadar açmak gerektiğini her seferinde dile getirdiğini hatırlatan Tütüncü, dostlukları, hemşerilik duygusunu daha da derinleştirmek gerektiğini söyledi. Ramazan süresince hemşehrileriyle sıkça bir araya geldiklerini belirten Tütüncü, sevgiyi paylaştıkları ortamlar oluşturduklarını söyledi. Ramazan ayının bittiğini ve bu sürede elde edilen güzelliklerin devam ettirmek gerektiğine işaret eden Tütüncü, “Birbirimizi sevmeyi devam ettirelim. Ayrılık gayrılık yok, biz biriz diyelim. Sevgi ve saygının egemen olduğu bir toplumu meydana getireceğiz. En çok buna ihtiyacımız var.” dedi.

Ramazan sokağı kalıyor

Vatandaşların ramazan sokağının ne olacağı sorusunu yönelttiğini dile getiren Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, buranın yeni bir konseptle bayramda da Antalyalıları bekliyor olacağını söyledi. Tütüncü, yaz boyunca burada güzel sahne programlarının, etkinliklerin olacağını belirterek, hemşehrilerinin bayramını tebrik etti.

 


ETİKET :  

Tümü