Tütüncü, öğrencilerle spor yaptı

Kepez Belediye Başkanı Tütüncü, Enerji Kolejini ziyaret etti. Başkan Tütüncü, öğrencilerle masa tenisi ve basketbol oynadı, hakkında merak edilen tüm soruları da samimiyetle cevapladı.

11:02:09 | 2017-12-07

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Enerji Koleji öğrencileriyle bir araya geldi. Yeni açılan okula ilk ziyaretini gerçekleştiren Başkan Tütüncü’yü, okul yönetimi ile birlikte kendisiyle röportaj yapmak isteyen izcilik kulübü öğrencileri karşıladı. Okul hakkında bilgi alan Tütüncü, ardından eğitim kurumunu gezdi. Okul binasının mimari yapısını da inceleyen Başkan Tütüncü, spor salonunda da öğrencilerle masa tenisi ve basketbol oynadı.

Merak edilenleri anlattı

Ziyaretin en anlamlı anı ise, Tütüncü’nün konferans salonunda kendisini bekleyen öğrencilerle bir araya gelmesiydi. Önce kendisini kısaca tanıtan Başkan Tütüncü, kalan zamanı merak edilenleri cevaplamaya ayırdı. Öğrenciler Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’ye soru sormak için birbirleri ile yarıştı.  Kimi öğrenci Tütüncü’nün özel yaşamıyla ilgili sorular sorarken, kimileri de belediyenin hizmetleri hakkında bilgi almak istedi. Öğrencilerin sorularına samimiyetle cevap veren Başkan Hakan Tütüncü, isteyen öğrencilerle de hatıra fotoğrafı çektirdi.  

 


ETİKET :   Kepez Belediye Başkan Hakan Tütüncü spor

Tümü