TBMM'NİN BATI ANTALYA'DAN ZİYARETÇİLERİ VAR

AK Parti Antalya Milletvekilleri Korkuteli İlçe teşkilatı ve Demre Kadın Kolları heyetlerini TBMM'de ağırladı.

11:41:44 | 2017-12-07

KORKUTELİ'NİN YATIRIMLARI TAKİBİMİZDE
 
AK Parti Antalya Milletvekilleri Atay Uslu, Hüseyin Samani, Mustafa Köse ve İbrahim Aydın'ın ilk konukları Korkuteli İlçe Başkanı İlhami Yıldıran ve İlçe yönetim kurulu üyeleri oldu.  Birlikte ilk olarak Ak Parti Grup Toplantısına katılarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı dinleyen heyet ardından Korkuteli'nin talep ve projelerini Milletvekillerine iletti. 
 
Milletvekilleri, "Dışişleri Bakanımız Mevlüt Çavuşoğlu'nun başkanlığında 7 milletvekili  ekip olarak Korkuteli'nin yatırım ve projelerini takip ettiklerini" ifade etti. 
 
BATI ANTALYADA YARALAR SARILDI.  HÜKÜMET GEREKLİ DESTEĞİ YAPTI. 
 
Ak Parti Milletvekillerinin diğer konukları Ak Parti Demre Kadın Kolları Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri oldu. Atay Uslu, İbrahim Aydın ve Mustafa Köse ile görüşen heyetin gündemi Demre ve Demre'nin biberi, domatesi oldu. 
 
Antalya Milletvekili Atay Uslu "Demre'de ve Batı Antalya'da hortumdan zarar gören afetzedeler için Hükümetimiz,  Cumhurbaşkanımızın ve Başbakanımızın talimatlarıyla 10 milyon lira yardım yaptı. Tarsim yaklaşık 10 milyon TL zararı karşıladı. SGK primlerinin ötelendi,  zirai kredilerde erteleme yapıldı. Tarsim konusunda da çalışmalar yapılıyor. Yaralar sarılıyor. "
 
Atay Uslu sohbetin devamında; domates ve biber üreticilerinin fiyatların iyi gitmesinden dolayı yüzünün güldüğünü ifade ederek bol ve bereketli kazançlar diledi. 
 
Ak Parti Antalya Milletvekilleri hafta içinde ayrıca Demre, Finike, Kaş, Kumluca, Elmalı ilçelerinden gelen misafirleri de ağırlayarak TBMM'yi gezdirdi, sorunlarını dinleyerek çözüm için gereken desteği verdiklerini ifade ettiler.

 


ETİKET :   Ak Parti Milletvekili Atay Uslu Korkuteli Demre TBMM

Tümü