Konyaaltı Kreşlerinde ‘karne’ heyecanı

Konyaaltı Belediyesine bağlı Uncalı ve Gürsu Çocuk Kreşlerinde 2018-2019 yılı eğitim 6 yaş grubu öğrenciler, ilk kez karne heyecanı yaşadı.

19:33:16 | 2019-06-14

Konyaaltı Belediyesi Uncalı ve Gürsu Çocuk Kreşlerinde eğitim gören 6 yaş grubu öğrenciler, düzenlenen törenle karnelerini aldılar. Düzenlenen törene Konyaaltı Belediyesi Başkan Yardımcısı Tuğba Erke Bostan, Kültür ve Sosyal İşleri Müdürü Mehmet Batı öğrenciler ile velileri katıldı.

Tören öncesi konuşan Tuğba Erke Bostan, “Konyaaltı Belediyesi Kreşlerimizde Okul öncesi eğitimle, çocukların öğrenim yaşamlarını belirleyecek olan zihinsel, duygusal gelişimleri eğitim programı çerçevesinde yürütüyoruz. Milli ve manevi değerlerimizden asla ödün vermeden bu ülke için filizlerimizi hep beraber gözetleyeceğiz, kollayacağız ve bu ülkenin çınarları yapacağız. 2018-2019 eğitim ve öğretim yılında başarılı bir eğitim dönemi geçiren yavrularımızı kutluyor, onların eğitimlerini sağlayan öğretmenlerimize ayrıca teşekkür ediyorum.” dedi.

Başkan Yardımcısı Tuğba Erke Bostan, Konyaaltı Belediyesi Uncalı ve Gürsu Çocuk Kreşlerinde eğitimlerini tamamlayan 94 öğrenciye öğretmenleri eşliğinde karnelerini verdi ve çeşitli hediyeler dağıttı. İlk karnelerini alan öğrencilerin sevinçleri gözlerinden okunurken minik öğrenciler düzenlenen çeşitli etkinliklerle de keyifli bir gün geçirdi.

 


ETİKET :  

Tümü