ATAY USLU'DAN SPORA DESTEK

Ak Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu Finike İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğünü ziyaret etti.

21:06:24 | 2020-01-28

 ATAY USLU BAŞPEHLİVAN ORHAN OKULU İLE ALTYAPIYI  KONUŞTU.
 
TBMM Akdeniz-PA Türk Grubu Başkanı ve Ak Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu Finike İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğünü ziyaret ederek müdürlüğün faaliyetleri hakkında bilgi aldı ve güreş eğitim merkezini ziyaret etti.  Ata sporumuz güreşi yaşayan ve yaşatan genç ve büyük güreşcilerle istişare etti. 
 
BAŞPEHLİVAN ORHAN OKULU İLE GÜREŞ ALTYAPISI ÜZERİNE İSTİŞARE..
 
Milletvekili Atay Uslu çalışmalarına Finike Güreş Eğitim Merkezinde devam eden Kırkpınar ve Elmalı Başpehlivanı Orhan Okulu ve ekibi ile güreş altyapısı üzerine verimli bir istişare gerçekleştirdi..
 
BATI ANTALYA İLÇELERİNE GÜREŞ EĞİTİM MERKEZLERİ PROJESİ
 
Ak Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu burada genç güreşçilere şunları söyledi: ''Ata sporumuz güreşi Antalyamız’da devam ettirme azminiz bizleri çok mutlu ediyor. Türkiye' de derece yapan arkadaşlarımız bizlere büyük bir coşku ve mutluluk yaşattı. Bunların dışında burada eğitim gören diğer kardeşlerimizin de bir çok başarılara imza atacağına inanıyorum. Çalışma koşullarının standartlarının arttırılması için gereken çalışmayı yapacağız, güreş eğitim merkezi için girişimlerde bulunacağız.”
 
Ziyaretlerde Ak Parti ilçe başkanı Osman Aladağ ve teşkilat üyeleri Atay Uslu’ya eşlik ettiler.

 


ETİKET :  

Tümü